Andrzejkowe spotkanie z rodzicami w grupie Wesołków

29 listopada w grupie Wesołków zapanowała magiczna atmosfera ponieważ świętowane były Andrzejki. Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada. Według dawnych wierzeń ta noc miała magiczną moc, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości.

Andrzejki w Naszym Przedszkolu to już tradycja. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość.

Wśród wróżb byłyn m.in.: „Kwiat prawdę ci powie”( co spotka dzieci w niedalekiej przyszłości), „Zawody” (kim będziemy w przyszłości), Cukierek niespodzianka (skrywał przent od mikołaja, który już niedługo dzieci otrzymają) i wiele innych

Humor gościł na twarzach wszytskich zgromadzonych, życzywmy wszystkim przybyłym gościom aby wróżby się spełniły! Dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę!