Pasowanie na Przedszkolaka

26 października 2017 r. w najmłodszej grupie naszego przedszkola – Śpiochach, odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Zaproszeni zostali rodzice oraz inne bliskie dzieciom osoby. Jest to szczególnie ważne wydarzenie dla nowych przedszkolaków, bo jest to moment, w którym maluchy stają się oficjalnie pełnoprawnymi przedszkolakami. Grupa wystąpiła w programie artystycznym, na który złożyły się poznane przez dzieci piosenki, pląsy i wiersze. Następnie z ręki pani wicedyrektor dzieci zostały przy użyciu zaczarowanego ołówka pasowane na pełnoprawnego przedszkolaka. Otrzymały pamiątkowe dyplomy i kuferek z prezentami. Rodzice równie mocno jak dzieci przeżywali te podniosłe chwile, były łzy wzruszenia i radości. Na zakończenie wszyscy zostali poczęstowani smacznym tortem. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.