POŻEGNANIE 6-LATKÓW GRUPA MĘDRKÓW

W tym roku dzieci z grupy Mędrków rozpocznie kolejny etap w życiu – edukację szkolną. Z tej okazji została przygotowana akademia pożegnalna. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice naszych 6-latków.Uroczystość rozpoczęła się od zatańczenia poloneza. Następnie dzieci dla tak miłej widowni przedstawiły montaż słowno- muzyczny składający się z wierszy, piosenek i tańców.

Rodzice ze wzruszeniem oglądali swoje dzieci, wiedząc ,że to ich ostatni dzień w przedszkolu.

Po części artystycznej pani dyrektor wręczyła 6-latkom dyplomy ukończenia przedszkola, książki oraz upominki. W dalszej części naszej uroczystości pani dyrektor podziękowała rodzicom za szczególne zaangażowanie w prace przedszkola oraz nauczycielom za ich ogromny trud włożony w edukację podopiecznych.

Po tej oficjalnej części przyszedł czas na wspólne biesiadowanie i wspominanie lat spędzonych w przedszkolu.

Na zakończenie ze wzruszeniem w sercach złożyliśmy naszym wychowankom życzenia słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz samych sukcesów w różnych dziedzinach życia szkolnego.