Czytanie na dywanie u Śpiochów:

W roku szkolnym 2016/2017 kontynuujemy „Czytanie Na Dywanie” w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Każdego dnia po obiedzie siadamy z książką na dywanie i czytamy. Na co dzień czytają nam nasze panie wychowawczynie, ale czytają nam też rodzice.

W II półroczu 2016/2017, grupę Śpiochów odwiedziła mama Jasia – pani Anna Gawrońska, Pani Karolina Kmieć mama Antka, Pani Izabella Jankowiak mama naszej Alicji, Pani Edyta mama Michała G.

Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem wysłuchały rożnych książek, chętnie opowiadały o treści opowiadania i z niecierpliwością oczekują  dalszych wizyt swoich rodziców w naszej grupie, bo nie ma nic lepszego jak wysłuchanie pięknej, mądrej bajki, którą przeczyta  właśnie mój rodzic w przedszkolu dla całej grupy.

W imieniu dzieci i wychowawców serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom , którzy włączyli się do naszej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.