WALENTYNKI W DWÓJECZCE

Dzisiaj w przedszkolu obchodziliśmy Walentynki. Z tej okazji wszyscy ubrali się na czerwono, a sale przedszkolne były przystrojone w rozmaite serduszka i balony.

W grupie 4-5latków panie nauczycielki przygotowała dla dzieci wiele zabaw i konkursów, m.in.: zabawy przy piosence „Mam serduszko, wielkie serce”, odnajdywanie drugiej połówki serca, zabawy integracyjne przy piosence „Nie chcę cię znać”, wyk. pracy plastycznej pt. „Moja Walentynka”, oraz kultywowanie tradycji walentynkowej.

W grupie 4-latków pani Kamila i Monika również na zabawę walentynkową zaprosiły rodziców. Dzieci i rodzice bawili się przy piosence „Mam serduszko, wielkie serce”, zabawy integracyjne „Pantofelki królewny”, „Taneczna gazeta”, oraz rozmawiali o zwyczajach walentynkowych i tańczyli taniec węża.

Rodzice wpisywali się na specjalną listę obecności- dziecko i rodzic obrysowywali swoje stopy i wpisywali swoje imię, a także odgadywali zagadki dotyczące bajek „Kto Kocha kogo?”

Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za super zabawę i życzymy wszystkim wielu oznak sympatii i miłości 🙂