Bohater tygodnia w grupie Nieśmiałków- Pola

W pierwszym tygodniu Nowego Roku w naszej grupie bohaterem tygodnia i prawą ręką została nasza koleżanka Pola. Pod koniec tygodnia Pola ze swoimi rodzicami przedstawili wspaniałą prezentacje multimedialną, która opowiadała o dzieciństwie i zainteresowaniach naszej bohaterki. Dzieci mogły zobaczyć nawet film i zdjęcia jeszcze z czasów kiedy Pola była w brzuchu swojej mamy. Grupa Nieśmiałków dowiedziała się, że ich koleżanka lubi aktywnie spędzać czas z rodzicami jak również lubi śpiewać, sprzątać i gotować. Na koniec spotkania została odczytana ulubiona bajka Poli , czyli „Czekoladowa księżniczka”, którą rodzice naszej bohaterki tygodnia przeczytali z podziałem na role. Dzieci były bardzo zainteresowane prezentacją i bajką przygotowanymi przez rodziców Poli. Dziękujemy rodzicom naszej Poli za super przygotowanie i zapraszamy na czytanie bajek w wolnym czasie.