Aktualności
Administracja
Media
  • Facebook
Archiwa

Świąteczna zbiórka rzeczy dla dzieci z Domu Dziecka w Białogardzie

Serdecznie podziękowania kierujemy w stronę rodziców z naszego przedszkola za przyniesione dary dla dzieci z Domu Dziecka w Białogardzie. Kochani co roku coraz bardziej angażujecie się w akcje charytatywne, które są przeprowadzane w naszej placówce. Dzięki takim zbiórkom uczycie swoje dzieci jak dbać o drugą osobę bezinteresownie, jak pomagać potrzebującym. Dziękujemy za okazanie serducha i pomoc dla dzieci. Kochani wspierajmy potrzebujących, a przede wszystkim tych najmniejszych, którzy potrzebują dużo miłości i ciepła. Wszystkie zebrane dary zostały przekazane na ręce dzieci i Pań z Domu Dziecka w Białogardzie. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i okazane serce rodzicom i dzieciom z naszego przedszkola.

Comments are closed.