Ozdoby choinkowe w grupie Gapciów

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Grupa Gapci zaprosiła do naszego przedszkola rodziców. Dzieci przedstawiły krótki program artystyczny wyrecytowały wiersz „Prezent dla Świętego Mikołaj” i zaśpiewały kolędę „Nie płacz Jezu”. Występ dzieci wprowadził wszystkich obecnych w świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój.
Uwieńczeniem spotkania było wspólne wykonanie, przez rodziców i dzieci, świątecznych ozdób choinkowych. Na stołach przygotowane były różnorodne artykuły plastyczne i papiernicze, które posłużyły do wykonania przepięknych ozdób choinkowych.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie i czynny udział w zajęciach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Podziękowania kierujemy dla Pani Agnieszki mamy naszego Filipa za przekazanie choinki dla naszej grupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!