DZIEŃ DZIECKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Tuż przed Dniem Dziecka wszystkie dzieci zostały zaproszone na molo na lody.

1 czerwca dwie grupy starszaków grupa p. Renaty i p. Alicji, oraz grupa p. Agnieszki i p. Renaty pojechały autokarem do Teatru w Koszalinie na przedstawienie pt. „Pinokio”.

Kolejną atrakcją dla nich była wycieczka do Muzeum Oręża Polskiego w którym to dzieci mogły odgrać role załogi czołgu (zwiedzając działo samobieżne ISU-122) i pilotów samolotu TS-11Iskra. Dużą atrakcją była możliwość założenia hełmofonów, hełmów i masek przeciwgazowych oraz wykonanie wojskowego kamuflażu.

Grupy 4, 4-5,5-latków miały w planach wyjazd do Kopydłówka, lecz ze względu na złe warunki atmosferyczne panie wychowawczynie zapewniły im wspaniałe atrakcje w przedszkolu w postaci przeróżnych zabaw i konkursów. Dodatkową atrakcją było też wyjście grup 3,4,4-5,5latków do Jaskini Solnej, w której to dzieci mogły dowiedzieć się o leczniczych właściwościach soli a przy tym pobawić się w małych odkrywców i górników.

Wszystkim dzieciom – małym i dużym- życzymy, aby uśmiech gościł na ich twarzach przez cały rok .