Wycieczka do biblioteki grupa Wesołki

W piątek 26 października dzieci z grupy 6 – latków uczestniczyły w spotkaniu z Panią bibliotekarką zorganizowanym w Bibliotece Dziecięcej w Kołobrzegu. Wychowankowie zapoznały się z pomieszczeniami biblioteki, literaturą dziecięcą oraz potrzebą odwiedzania biblioteki, dowiedziały się o sposobie wypożyczania książek. Dzieci chętnie słuchały czytanej bajki przez panią bibliotekarkę pt. „Powrót wilka”. Poprawnie wypowiadały się na temat wysłuchanej treści bajki. Na koniec spotkania Pani bibliotekarka zaprosiła wszystkich uczestników do pracy plastycznej – kolorowania Wilka bohatera wysłuchanej bajki.
Dzieci po drodze dzieliły się swoimi wrażeniami, były bardzo zachwycone tym spotkaniem i obiecały, że wrócą tam ze swoimi rodzicami.