Przedszkolna Spartakiada

Grupa Gapci dnia 08 maja reprezentowała nasze przedszkole w XII Spartakiadzie Przedszkolnej. Organizatorem tego wydarzenia było Przedszkole Miejskie nr 1. Celem spotkania było zachęcanie dzieci do aktywności ruchowej i czynnego wypoczynku. W konkurencjach sportowych wzięło udział 8 przedszkoli, które reprezentowane były przez 10-cio osobowe zespoły. Otwarcia dokonała pani Dyrektor, która zachęciła uczestników do zdrowej rywalizacji. Drużyny rywalizowały w czterech konkurencjach: rzut woreczkiem do celu, przejście po równoważni, skoki na piłce i przejście pod tunelem z przełożeniem szarfy. Miedzy konkurencjami mogliśmy podziwiać układy taneczne małych cheerleaderek. Wszystkie drużyny dzielnie walczyły, a ich zaangażowanie zostało nagrodzone gromkimi brawami publiczności. Tego dnia nie było przegranych. Każda z drużyn zdobyła taką samą ilość punktów:) Każdy uczestnik otrzymał nagrodę, a przedszkole dyplom i puchar. Dzieci wspaniale się bawiły wśród zagrzewających ich do walki okrzyków w prawdziwie sportowej atmosferze.