Bohater tygodnia Kaja K. w grupie Nieśmiałków

Prezentacja bohatera tygodnia zaczęła się inaczej niż zwykle, ale jakże interesująco, ponieważ mamusia Kai przygotowała dla dzieci niespodziankę i opowiedziała o swojej pracy, a jest farmaceutką.
Pani Urszula przyniosła ze sobą książkę-encyklopedię farmaceuty jeden tom z dziewięciu jakimi posługuje się pracownik apteki. Pokazała dzieciom w jaki sposób przygotowuje się leki na zamówienie, jak się je rozdrabnia, waży i pakuje, tak aby każda porcja leku była odpowiednia. Następnie dzieci obejrzały archiwalne zdjęcia naszej Kajeczki i jej rodzinki.
Rodzice Kai- pan Arek i pani Urszula nakręcili ciekawy teledysk z ich życia, wycieczek ciekawych momentów .
Kaja najbardziej lubi spędzać wolny czas nad jeziorem Pile, gdzie nauczyła się świetnie pływać i skakać do wody w miłym towarzystwie swoich przyjaciół i rodzinki.
Nasza bohaterka uwielbia pływać ze swoim dziadkiem łodzią, chętnie pomaga mamusi w pracach gospodarczych w domu i kuchni . Chętnie bawi się z kolegami i koleżankami z naszej grupy, którzy ja chętnie odwiedzają oraz zapraszają do swoich domów.
Zwieńczeniem tego wspaniałego popołudnia był oczywiście słodki poczęstunek- babeczki przygotowany wspólnie przez mamę i córkę dla naszych Nieśmiałków.
Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie i mile spędzony z nami czas. Kolejnym bohaterem w naszej grupie będzie Bartek.