Tydzień Bajek w grupie Mędrków

W ubiegłym tygodniu w grupie Mędrków było bajecznie. Dzieci przebierały się za różne postacie z bajek, były księżniczki, zajączek, kowboj, pirat i rycerz. Mędrki słuchały i oglądały bajki na dużym ekranie dzięki temu poznały przygody smoka Zenobiusza oraz Brzydkiego Kaczątka. Dzięki zabawie muzycznej „Jaka to melodia?” wiemy już jakie bajki goszczą w domach naszych podopiecznych. Dzieci miały również zabawy muzyczno-ruchowe dzięki którym prezentowały swoje stroje i ulubione bajki. W ramach zajęć plastyczno-technicznych stworzyliśmy własne kukiełki oraz mini kino. Dzieci świetnie się bawiły podczas tygodnia bajek. Możliwość odgrywanie mini teatrzyków rozwinęła umiejętności teatralne naszych dzieci oraz wzbogaciła ich wyobraźnię. Kochani rodzice czytajmy dzieciom bajki, wzbogacajmy ich świat.