Mikołajki w naszym przedszkolu

Święty Mikołaj odwiedza dzieci na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Dzień ten był niezwykle radosny i pełen wrażeń dla wszystkich milusińskich. Już od początku dnia na przedszkolaki czekało wiele atrakcji, pięknie przystrojone przedszkole przez nasze Panie, które dzielnie pracowały do później nocy. Święty Mikołaj zaszczycił nas swoją obecnością, oprócz wymarzonych prezentów zaproponował wiele wesołych zabaw. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Jego wizyty wszyscy otrzymali prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły pięknymi piosenkami i własnoręcznie przygotowanymi pracami przedstawiającymi Mikołaja.

W tym dniu na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka było to przedstawienie pt. „Gwiazdkowy prezent” w wykonaniu prawdziwych aktorów- naszych Rodziców. Przedszkolacy z ogromnym zainteresowaniem śledzili losy głównych bohaterów bajki. Oczekiwane cały rok Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Dziękujemy serdecznie naszym Rodzicom oraz Paniom  za ogrom pracy włożony w przygotowania do przedstawienia.

Już od jutra nie będziemy mogli doczekać się kolejnej wizyty Świętego Mikołaja- zaczynamy wielkie odliczanie do Świąt! 🙂