Aktualności
Administracja
Media
  • Facebook
Archiwum

Dbamy o zdrowie!!!

W naszej grupie pojawił się bardzo ważny gość-odwiedziła nas pani Wiola ,nasza pani pielęgniarka. Tym razem opowiadała dzieciom o piramidzie zdrowia, która trochę się zmieniła oraz częstowała dzieci ziołami takim jak mięta, melisa czy bazylia, a także owocami i warzywami. Nasze przedszkolaki z wielką chęcią próbowały i dzieliły się swoimi odczuciami. Pani Wiola bardzo jasno wytłumaczyła dzieciom dlaczego należy przestrzegać w codziennej diecie zaleceń z piramidy zdrowia. Nasze przedszkolaki z wielkim entuzjazmem podeszły do podstawowego piętra w piramidzie, czyli pobytu na świeżym powietrzu, które w ich wieku jest bardzo ważne. Ćwiczenia, zabawy na powietrzu to nieodłączny element naszego planu dnia w przedszkolu. Dzieci z uśmiechem wychodzą na plac zabaw, do parku czy na plażę i świetnie się bawią, dbając przy tym przede wszystkim o zdrowie.     Pani Wioli pięknie dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkanie do naszej grupy.

Pozdrawiamy –grupa 5-latków.

Comments are closed.