„POŻEGAMY PRZEDSZKOLE- POKŁONIMY SIĘ SZKOLE”

„Coraz bliżej są wakacje

i przedszkola czas się kończy,

już niedługo plecak wezmę,

nowa czeka już przygoda.

Przyszło do nas dzisiaj lato.

Hej, dzieciaki! Co wy na to?”

Data 16 czerwca na pewno zapisze się w pamięci wszystkich 6 latków, ich rodziców i pań. To właśnie w tym dniu nasze starszaki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne w ostatnim występie jako przedszkolaki.

Coś się kończy by jednocześnie rozpocząć kolejny etap w życiu naszych pociech. Po wspaniałym polonezie nastąpiło uroczyste odcięcie wstęgi jako symbol pożegnania z przedszkolem. Dzieciaki otrzymały dyplomy, książki, kredki oraz słodkie małe co nieco. Były uściski i uśmiech, zapewne niejednemu rodzicowi łza wzruszenia w oku się zakręciła. Słodki poczęstunek zakończył wspaniałą uroczystość, która na zawsze wraz z całym okresem pobytu w przedszkolu pozostanie w serduszkach małych absolwentów i ich rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości oraz za wszelką pomoc w trakcie pobytu dzieci w przedszkolu